About Us

Ponad 25 lat doświadczenia

Od 25 lat stale staramy się rozwijać. Branża wnętrzarska cały czas podąża za modą, więc musimy być elastyczni. Robimy projekty zgonie z indywidualnymi potrzebami klient. Oczywiście nie boimy się zaproponować odważnych rozwiązań. Nasze realizacje zostały wykonane z dbałością o estetykę i każdy detal. Pozwala to stworzyć spójną aranżację, obok której nikt nie przejdzie obojętnie.

Nasza misja

Codziennie pracujemy nad swoimi umiejętnościami i tworzymy pomieszczenie o nietuzinkowym charakterze. Naszą misją jest stworzenie za każdym razem wnętrza, z którego klient będzie zadowolony. Dlatego też nasze wymagania ciągle rosną, a na rynku staramy się oferować więcej niż konkurencja! 

Czemu my?

Zadzwoń do nas i umówi się na bezpłatną konsultację. Pomożemy zaprojektować Twoje wnętrze marzeń!

Pracujemy ze sobą od lat, wszyscy znamy się prywatnie. Pozwala nam to na zaufanie i praca staje się wydajniejsza.

Nasze projekty tworzone są z dbałością o każdy detal. Wybierając nasze usługi, będziesz zaskoczony efektem finalnym.

Zawsze dotrzymujemy terminów realizacji. Wszystko jest wcześniej zaplanowane, a pracy wykonujemy z pasją i zaangażowaniem.

WHO WE ARE

Jesteśmy firmą, która wie, co robi. Cały nasz zespół składa się z profesjonalistów. Na samym początku realizacji, przedstawiamy projekt w wizualizacji 3D, dopiero po akceptacji bierzemy się do działania. Współpracujemy ze sprawdzonymi firmami remontowo-budowlanym oraz innymi fachowcami. Z nami masz pewność, że Twoje pomieszczenie nabierze nowego charakteru. 

Skontaktuj się z nami, a dostaniesz wycenę swojego projektu marzeń!

Konsultacja jest darmowa, nic na tym nie tracisz. Jednak możemy pomóc w realizacji całego przedsięwzięcia. Dostaniesz informacje o przybliżonym kosztorysie oraz harmonogramie prac, jakie będą przeprowadzone. Dodatkowo poinformujemy cię, w jakim terminie możemy zacząć pracować. Zawsze na początku podejmujemy z klientem dialog, pomaga to w przyszłości uniknąć problemów i nieporozumień

Przewiń na górę